EYOF 2017 Erzurum’un resmi uygulamasını iOS ve Android işletim sistemli telefon ve tabletlere indirerek organizasyonla ilgili tüm gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

11-18 Şubat tarihlerinde yapılacak EYOF 2017 Erzurum’un mobil uygulaması sayesinde günlük müsabaka programları, haberler, müsabakaların canlı sonuçları, video ve fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Tesis, branş ve sporcu bilgileri de dahil olmak üzere organizasyonla ilgili tüm detaylar hakkında bilgileri de uygulama üzerinden elde etmek mümkün.

PROGRAMLARI KAYDEDEBİLİRSİNİZ
Sonuçların canlı aktarılacağı uygulama sayesinde, özellikle takip etmek istediğiniz spor dalını, ‘Programlar’ bölümüne girip kaydederek başlama saatinden önce bildirim alabilir ve canlı takip etme şansını kaçırmamış olacaksınız.

Organizasyon ile ilgili detayların yanı sıra Erzurum’un tarihi ve kültürel mekânları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve şehir içi ulaşım güzergâhlarını da görebilirsiniz.

Türkçe ve İngilizce dil seçenekleriyle sunulan uygulamaya App Store ve Google Play Store’da EYOF 2017 Erzurum ismiyle ya da aşağıdaki bağlantıları tıklayarak ulaşabilirsiniz.  

ANDROID İÇİN TIKLAYIN

APPLE İOS İÇİN TIKLAYIN

MOBİL UYGULAMA YAYINDA

1/22/20172017 Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali (EYOF) için hazırlanan mobil uygulama yayında.

HABER RESİMLERİ