EYOF Genel Koordinatörlüğü’nde gerçekleşen ziyarette Marketing Direktörü Ahmet Çelebi, Açılış-Kapanış Seremonisi Direktörü Ahmet Dal ve EYOF Kar Sporları Direktörü Fatih Kıyıcı da yer aldı.

Sportif etkinlikleri sevdiğini ve takip ettiğini belirten Prof. Dr. Muammer Yaylalı, “EYOF’un yetki belgesini almak için bir grup arkadaşımızla Azerbaycan’a gittik. Yani tohumu ekenlerden birisi de bendim. Eski bir sporcuyum ve dolayısıyla sportif etkinliklere hep katılırım. 2012’de Londra’da yapılan Yaz Olimpiyat Oyunları’na da katılmıştım. Dolayısıyla EYOF’un da emrindeyiz. Erzurum Teknik Üniversitesi olarak ekibimle birlikte bize ne düşerse yapmaya hazırız” dedi.

EYOF 2017’nin Erzurum için bir lütuf olduğuna dikkat çeken Prof. Dr. Muammer Yaylalı, “Böyle bir imkânı Erzurum’a sunan yetkililere teşekkür ediyoruz. En önemlisi Erzurum için bu organizasyon bir lütuftur. Bu vesileyle Erzurum’u bir kez daha herkese tanıtmış olacağız. Çünkü bu Erzurum için bulunmaz bir imkân. Bunun için diyoruz ki, kim elinden ne geliyorsa onu yapmalı” ifadelerini kullandı. 

ETÜ REKTÖRÜ, EYOF GENEL KOORDİNATÖRÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

1/18/2017Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) Rektörü Muammer Yaylalı, 2017 Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali (EYOF) Genel Koordinatörü Necati Kaplan’ı makamında ziyaret etti.