Erzurum’da 9 farklı branşta Avrupa'nın hemen her ülkesinden sporcuların yer alacağı organizasyonda, curling müsabakalarının düzenleneceği Curling Arena’ya futbolun tecrübeli ismi Adana Demirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, eski milli futbolcu Tugay Kerimoğlu, spor spikeri Ertem Şener ve şarkıcı Berkay ziyaret etti.

EYOF 2017 öncesinde Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor Başkanı Av. Ali Demirhan’ın davetlisi olarak Erzurum’a gelen ünlü isimler, düzenlenen Lig müsabakasının ardından curling oynama şansı da yakaladılar.

Türkiye Curling Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Kenan Şebin'in ev sahipliğindeki buluşmada, 2017 Avrupa Gençlik Kış Spor Oyunları Festivali Merketing Direktörü Ahmet Çelebi de sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerine EYOF 2017 tanıtım ürünlerini hediye etti. EYOF atkıları ile objektiflere poz veren ünlü isimler de organizasyona destek olduklarını dile getirdiler. 

CURLİNG ARENA’DA ÜNLÜ İSİMLER

1/21/2017Türkiye’nin ev sahipliğinde 13. kez düzenlenecek olan Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali için hazırlıkların devam ettiği Erzurum’u sürpriz isimler ziyaret etti.