TAKVİM

EYOF Erzurum 2017 Takvimi gün gün aşağıdaki gibidir.

12 February Sunday
Pin
CİNSİYET
Saat
BRANŞ
ETKİNLİK
TESİS
 
Erkek

09:00 - 12:00

Giant Slalom Training Avea Slope

Erkek

09:30 - 12:30

Training Parallel Giant Slalom Kardelen Slope

Kadın

09:30 - 12:30

Training Parallel Giant Slalom Kardelen Slope

Kadın

10:00 - 12:00

Giant Slalom Training Avea Slope

Erkek

10:00 - 12:00

Official Training CT

Kadın

10:00 - 12:00

Official Training CT

Erkek

10:00 - 17:00

Training

Kadın

10:00 - 17:00

Training

Erkek

10:00 - 12:00

Training

Erkek

11:00 - 17:30

Official Practise for Short Program Girls&Boys

Kadın

11:00 - 17:30

Official Practise for Short Program Girls&Boys

Kadın

13:00 - 15:00

Training

13 February Monday
Pin
CİNSİYET
Saat
BRANŞ
ETKİNLİK
TESİS
 
Erkek

08:00 - 14:00

Giant Slalom Training Avea Slope

Erkek

09:00 - 12:30

Practise

Kadın

09:00 - 12:30

Practise

Erkek

09:30 - 15:00

Qualifications + Finals Parallel Glant Slalom Kardelen Slope

Kadın

09:30 - 15:00

Qualifications + Finals Parallel Glant Slalom Kardelen Slope

Kadın

10:00

Giant Slalom Avea Slope

Erkek

10:00 - 12:00

Official Training

Kadın

10:00

Short Program

Kadın

10:30 - 12:00

5 Km CT

Erkek

12:00 - 13:30

7.5 Km CT

Kadın

13:00 - 15:00

Official Training

Erkek

13:00 - 15:00

Training HS 109

Kadın

13:00 - 15:00

Training HS 109

Kadın

14:30 - 16:30

Official Training FT

Erkek

14:30 - 16:30

Official Training FT

Kadın

15:00 - 17:00

Draw#1

Erkek

15:00 - 17:30

Turkiye - Rusya

Erkek

15:30

Short Program

Erkek

19:00 - 21:00

Draw#1

14 February Tuesday
Pin
CİNSİYET
Saat
BRANŞ
ETKİNLİK
TESİS
 
Kadın

08:00 - 14:00

Slalom Training Avea Slope

Kadın

09:00 - 11:00

Draw#2

Erkek

10:00

Giant Slalom Avea Slope

Erkek

10:00 - 11:30

7.5 Km Sprint

Erkek

10:00 - 17:00

Official Training

Kadın

10:00 - 17:00

Official Training

Kadın

10:30 - 12:00

7.5 KM FT

Kadın

10:30

Official Practise Free Skating

Kadın

10:30 - 12:30

HS 109

Erkek

12:00 - 16:15

Training SBX Individual Kardelen Slope

Erkek

12:00 - 13:30

10 Km FT

Kadın

12:00 - 16:15

Training SBX Individual Kardelen Slope

Erkek

13:00 - 15:00

Draw#2

Erkek

13:00 - 16:00

HS 109

Kadın

13:30 - 14:30

6 Km Sprint

Erkek

14:00

Official Practise Free Skating

Erkek

14:00 - 16:00

Unoffical Training

Kadın

14:00 - 16:00

Unoffical Training

Takım

15:00 - 17:30

Rusya - Fransa

Kadın

17:00 - 19:00

Draw#3

Takım

18:30 - 21:00

Slovakya - Belarus

15 February Wednesday
Pin
CİNSİYET
Saat
BRANŞ
ETKİNLİK
TESİS
 
Erkek

08:00 - 14:00

Slalom Training Avea Slope

Erkek

09:00

Qualifications + Final SBX Individual Kardelen Slope

Erkek

09:00 - 11:00

Draw#3

Kadın

09:00

Qualifications + Final SBX Individual Kardelen Slope

Kadın

10:00

Free Skating

Erkek

10:10 - 10:50

Warm Up B&G

Kadın

10:10 - 10:50

Warm Up B&G

Erkek

10:30 - 13:00

Official Training Sprint FT

Kadın

10:30 - 13:00

Official Training Sprint FT

Erkek

10:30 - 11:30

10 Km Pursuit

Erkek

11:22 - 14:34

1500 m B&G Heats Mixed Relay 3000 m

Kadın

11:22 - 14:34

1500 m B&G Heats Mixed Relay 3000 m

Kadın

13:00 - 15:00

Training Boys & Girls HS 109

Erkek

13:00 - 15:00

Training Boys & Girls HS 109

Kadın

13:00 - 15:00

Draw#4

Kadın

13:30 - 14:30

7.5 Km Pursuit

Takım

15:00 - 17:30

Fransa - Türkiye

Erkek

15:30

Free Skating

Kadın

17:00

Slalom Night Event Avea Slope

Erkek

17:00 - 19:00

Draw#4

16 February Thursday
Pin
CİNSİYET
Saat
BRANŞ
ETKİNLİK
TESİS
 
Erkek

08:00 - 14:00

Mixed Parallel Team Training Avea Slope

Erkek

09:00

Qualifications + Finals SBX Mixed Team Kardelen Slope

Kadın

09:00 - 11:00

Draw#5

Kadın

09:00

Qualifications + Finals SBX Mixed Team Kardelen Slope

Erkek

09:30 - 11:30

Official Training

Kadın

09:30 - 11:30

Official Training

Erkek

10:10 - 10:50

Warm Up B&G

Kadın

10:10 - 10:50

Warm Up B&G

Kadın

10:30 - 11:10

Sprint FT Qualification

Erkek

11:20 - 12:10

Sprint FT Qualification

Erkek

11:22 - 14:34

500 m B&G Semis Mixed Relay 3000 m

Kadın

11:22 - 14:34

500 m B&G Finals Mixed Relay 3000 m

Erkek

13:00 - 15:00

Sprint FT Finals

Kadın

13:00 - 15:00

Sprint FT Finals

Erkek

13:00 - 15:00

Draw#5

Erkek

13:00 - 15:00

Team Boys HS 109

Kadın

15:00 - 17:00

Mixed Parallel Team Training Kardelen Slope

Takım

15:00 - 17:00

Semi Final #1

Erkek

15:30 - 16:30

Official Training (relay)

Kadın

15:30 - 16:30

Official Training (relay)

Erkek

17:00

Slalom Night Event Avea Slope

Erkek

17:00 - 19:00

TB Session

Kadın

17:00 - 19:00

TB Session

Takım

18:30 - 21:00

Semi Final #2

17 February Friday
Pin
CİNSİYET
Saat
BRANŞ
ETKİNLİK
TESİS
 
Erkek

09:00 - 11:00

Semi Finals

Kadın

09:00 - 11:00

Semi Finals

Erkek

10:00

Mixed Parallel Team Kardelen Slope

Kadın

10:00

Mixed Parallel Team Kardelen Slope

Erkek

10:10 - 10:50

Warm Up B&G

Kadın

10:10 - 10:50

Warm Up B&G

Erkek

10:30 - 13:00

Mixed Relay 4x5 Km

Kadın

10:30 - 13:00

Mixed Relay 4x5 Km

Erkek

10:30 - 12:30

2.6 Km 2x7.5 Km Mixed Relay

Kadın

10:30 - 12:30

2.6 Km 2x7.5 Km Mixed Relay

Erkek

11:22 - 15:10

1000 m B&G Finals Mixed Relay 3000 m

Kadın

11:22 - 15:10

1000 m B&G Finals Mixed Relay 3000 m

Erkek

13:00 - 15:00

Mixed Team HS 109

Kadın

13:00 - 15:00

Mixed Team HS 109

Takım

13:00 - 15:30

Bronze Medal Game

Erkek

14:30 - 16:30

Gold & Bronze Medal

Kadın

14:30 - 16:30

Gold & Bronze Medal

Takım

16:00 - 19:00

Gold Medal Game

Tesis altyapısı, misafirperverliği ve organizasyon tecrübesiyle kış sporlarının vazgeçilmez adresi olan Dadaşlar Diyarı Erzurum, 11-18 Şubat 2017 tarihleri arasında büyük bir heyecana ev sahipliği yapacak. 2017 Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali kapsamında 9 farklı branşta 40 ülkeden yaklaşık 1500 katılımcıyı ağırlayacak şehrimizde, geleceğin olimpiyat şampiyonları mücadele edecek.

Bugüne dek imza attığı başarılı organizasyonlarla bu anlamda adeta bir marka haline gelen ülkemiz, Erzurum’da gerçekleşecek oyunlarla bu başarısını taçlandıracak. Konuklarımızın huzur ve güvenliğini tesis etmek ve oyunların keyif içerisinde gerçekleşmesini sağlamak konusunda titizlikle hareket ediyoruz. Misafirperver Erzurumlu hemşehrilerimizin de bizlerden desteğini esirgemeyeceğine ve kentin şanına yaraşır biçimde ev sahipliği yapacaklarına inancımız tamdır.

Bu vesileyle, 2017 Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali’nin sevgi, barış ve kardeşlik içerisinde gerçekleşmesini temenni ediyor ve oyunlarda mücadele edecek tüm sporculara başarılar diliyorum.

Osman Aşkın Bak
Gençlik ve Spor Bakanı

SPORLAR

İSTATİSTİKLER



34

Ülke


9

Branş


650

Sporcu


100.000

Ziyaretçi